منو
سبد خرید

رک ایستاده 20 یونیت عمق 60 و عرض 80 اوت دور کبیرصنعت - KABIRSANAT 22 UNIT DEPTH 80 OUTDOOR RACKS

رک ایستاده 20 یونیت عمق 60 و عرض 80 اوت دور کبیرصنعت - KABIRSANAT 22 UNIT DEPTH 80 OUTDOOR RACKS
جدید
1
1
رک ایستاده 20 یونیت عمق 60 و عرض 80 اوت دور کبیرصنعت - KABIRSANAT 22 UNIT DEPTH 80 OUTDOOR RACKS
25,490,000 تومان
 • موجودی: موجود
 • مدل: 20-60
 • MPN: out20-60
اطلاعات کلی
رنگالکترواستاتیکی
ابعاد
عمق60
عرض80
متعلقات
فندارد
پاورماژولندارد

  رک 20 یونیت outdoor با عمق 60 و عرض 80

 • رک دیواری اوت دور ( رک OUTDOOR )

  در برخی از پروژه ها ، کاربران نیاز دارند تا تجهیزات شبکه شامل سوئیچ ، مبدل ها و مواردی شبیهبه آن را در فضای روباز بیرونی نصب کنند . از این رو باید تجهیزات اکتیو یا پسیو شبکه خود را درمحفظه هایی تحت عنوان رک اوت دور یا بیرونی نصب کنند . اما رک بیرونی باید چه ویژگی هاییداشته باشد .

  رک های معمولی برای فضا های داخلی طراحی شده اند از این رو در مقابل نفوذ آب و شرایط آبو هوایی نامساعد مقاوم نیستند در صورتی که رک Out Door به گونه ای طراحی و ساخته شدهکه می تواند در شرایط نامساعد آب و هوایی از تجهیزات شبکه نصب شده درون خود محافظتنماید . در ادامه برخی از ویژگی های رک شبکه بیرونی را مشاهده می کنید.

  برخی از ویژگی های رک اوت دور

  جنس بدنه

  جنس بدنه رک های اوت دور به گونه ای ساخته شده است که در هر شرایط آب و هوایی مقاوم بودهو در گذر زمان دچار فرسودگی یا شکستن نمی شود و از تجهیزات شبکه بعضا گرانقیمت نصب شدهدرونشان بخوبی محافظت می کند .

  مقاومت در برابر رطوبت و گرد و غبار

  رک اوت دور محفظه ی استانداردی است که با توجه به محل نصب خود می تواند در برابر نفوذرطوبت و گرد و غبار منطقه مقاوم باشد . پشتیبانی از استاندارد مقاومت IP XY در رک اوت دورنشان دهنده میزان مقاومت آن در برابر رطوبت و گرد و غبار است . این استاندارد شامل عبارت IPدر کنار یک عدد دو رقمی است که عدد X ، نشان دهنده مقاومت رک در برابر گرد و غبار بین صفرتا 6 متغیر است و عدد Y ، نشان دهنده مقاومت در برابر رطوبت و آب است و می تواند بین صفرتا 8 متغیر باشد . بدیهی است که هر چه این اعداد بزرگتر باشد ، میزان مقاومت رک بیرونی بیشترخواهد بود .

  مقاوم در برابر ارتعاشات و نویز

  بدنه برخی مدل های رک اوت دور به گونه ای طراحی شده است که می توان آن را در قسمت هاییکه مملو از نویز های الکترونیکی ( کنار کابل های برق پرفشار و … ) قرار داد و از آن استفاده کرد .

  سایر قابلیت ها

  سایر قابلیت ها شامل امکان نصب روی دیوار را زیر سقف یا ایستاده رک ، قفل الکترونیکی ، پنل روشنایی ،فن خنک کننده و تهویه ، هیتر مناسب هنگام برودت هوا ، سینی داخلی ، پاور ماژول و … در رک اوت دورهمانند سایر رک ها تعبیه شده و در دسترس می باشد .

  کاربران می توانند با توجه به نیاز خود و استاندارد های موجود رک بیرونی ( رک Outdoor ) مناسب را انتخابو تهیه کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مدل و قیمت تجهیزات رک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست. آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا به محض عرضه محصول به شما اطلاع دهیم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
تلفن تماس
توضیحات